18. 2. 2022. | HRT
Plenković izvijestio von der Leyen o stanju u BiH
18. 2. 2022. | 24 sata
Plenković o dvije godine Milanovićevog mandata: "Štetno, porazno i toksično"
18. 2. 2022. | Jutarnji list
Plenković protiv stava većine EU-a: "Bolje odgoda izbora u BiH, nego da se održe po starom sistemu"
17. 2. 2022. | RTL
Plenković: "Spojeni su nam rokovi iako je bilo nevjernih Toma. Sada je na ministrima da ubrzaju obnovu"
17. 2. 2022. | Novi list
Plenković dogovorio: Europske milijarde za obnovu nakon potresa odobrene do lipnja 2023.
17. 2. 2022. | T-portal
Plenković iz Bruxellesa čelnicima Hrvata i Bošnjaka: Riješite ovo, a Hrvatska će pomoći BiH
16. 2. 2022. | Jutarnji list
Plenković: Čačić se ispričao zbog onakvog istupa o Banožiću. Frka-Petešić? Hajka protiv njega jedna je od najglupljih dosad
16. 2. 2022. | T-portal
Reže se PDV na plin, struju, hranu, uloške, pa čak i ulaznice; Plenković: Da nismo donijeli ova rješenja, struja bi bila skuplja 23, a plin čak 79 posto
16. 2. 2022. | Direktno
Plenković: Hoće li Milanović sada reći da su Grbin i Bauk banda? Što se tiče Mosta, da na trepavicama stoje, do kraja mandata neću maknuti nikoga!
16. 2. 2022. | Slobodna Dalmacija
Plenkovića novinari pitali za Ćorića i aferu Vjetroelektrane, dobili burnu reakciju: "Nitko mi neće diktirati što ću raditi. Dižemo BDP, radimo za građane, a ja se trebam baviti kuloarskim temama..."
14. 2. 2022. | Večernji list
Plenković: Američkim nosačima aviona pružili smo dobrodošlicu i 90-ih kada smo se borili za nezavisnost
14. 2. 2022. | Jutarnji list
Plenković: "NATO nikome nije prijetnja, a dolazak ovog nosača aviona u Split simbol je bliskih odnosa SAD-a i Hrvatske"
11. 2. 2022. | Večernji list
Plenković: Očuvanje oceana jedan je od najvažnijih globalnih izazova
11. 2. 2022. | T-portal
Plenković na One ocean summitu: Očuvanje oceana jedan je od najvažnijih globalnih izazova
10. 2. 2022. | T-portal
Plenković se sastao s grčkim premijerom Mitsotakisom: